Замовити дзвінок

Залиште, будь ласка, дані для зворотного дзвінка

Дипломи, грамоти, сертифікати, подяки

Дипломи, грамоти, сертифікати, подяки, вітання з днем народження – виготовлення в місті Харків. Вони являють собою металеву пластину на дерев’яній (МДФ) підложці. У такому виконанні ці вироби найбільш престижні та вагомі.

Можливі застосування – посвідчення відзнаки воїна, подяка співробітникам, замовникам чи підрядникам, сертифікат дилера, сертифікат отримання кваліфікації, диплом конкурсу або виставки, вітання до дня народження чи пам’ятної події.

Металева пластина – це спеціальний якісний алюмінієвий лист. Колір – золото або срібло. Фактура – дзеркало, сатин або напівмат. На підложку кріпиться двостороннім скотчем — це надійно.

Дошки (підложки з МДФ) мають спеціальні пази, завдяки яким можуть вішатися на стіну як вертикально, так і горизонтально. Стандартний колір – темно-коричневий. Можливе виготовлення дошок потрібного кольору з наявної палітри при великих тиражах.

Монохромне або повнокольорове зображення на металеву пластину наноситься УФ (ультрафіолетовим) друком з високою якістю. Рекомендуємо  не перевантажувати дизайн дрібницями – відкритий метал візуально робить ваш вироб дорожчим і більш значущим.

Розміри дерев’яних (МДФ) табличок-плакеток (в мм): 130х180, 150х200, 180х230, 200х250, 220х300, 300х380.

ІДЕЇ ПОДАРУНКІВ

Відео

Умови замовлення
Всі результати пошуку