Замовити дзвінок

Залиште, будь ласка, дані для зворотного дзвінка

Гравірування клавіатур (нанесення літер)

Вартість (ціна) 200 грн. для всіх типів клавіатур

Лазерне гравірування клавіатур (нанесення літер) в Харкові. 10хв – в Вашій присутності, в центрі. Для ноутбуків ввезених з США, Німеччини та ін. Гравірування виконується в самому центрі міста Харкова – Університет. Одиничні замовлення виконуються відразу і при цьому Ви можете бачити весь процес гравірування! ОПТ – також швидко – пріоритетно.
Наносимо будь-яку потрібну Вам мову, наприклад – іврит.
Лазерне гравірування клавіатур (нанесення букв), це безконтактний спосіб. Промінь лазера  м’яко, акуратно і точно знімає поверхневий шар пластику потрібної конфігурації.

Знижки при опті.

У В А Г А !!!

  • добре гравіруються чорні клавіші з підсвічуванням і білі. З підсвічуванням це білі клавіші покриті чорною фарбою. Ось цю чорну фарбу ми і випалюємо, відкриваючи білу основу. Виходять красиві білі літери. Підсвічування зберігається.
  • чорні клавіші без підсвічування не дають контрасту. Виходять темносірі літери, іноді більш світлі. Це не залежить ні від нас, ні від лазера тільки від властивостей пластику.
  • прогумовані кнопки не гравіруються .
  • клавіатури Microsoft не гравіруються. Нам тільки одного разу трапилася така клавіатура, яка нормально реагувала на лазерний промінь.
  • сріблясті клавіші (наприклад HP) гравіруються добре, але підсвічування хорошим виходить не завжди. І це теж залежить від покриття.
  • ігрові клавіатури гравіруються порізному навіть в межах однієї моделі і однієї партії.

У разі чорних клавіш без підсвічування, сріблястих або ігрових ми пропонуємо наступний варіант: наносимо точку дивимося як поводиться пластик, далі наносимо будь-який символ на Ваш вибір. Якщо вам подобається продовжуємо, ні  зупиняємо роботу.

Не дивлячись на список обмежень в більшості випадків клавіатури відмінно піддаються гравіруванню. Приходьте!

ІДЕЇ ПОДАРУНКІВ

Відео

Умови замовлення
Всі результати пошуку