Заказать звонок

Оставьте, пожалуйста, данные для обратного звонка

ПРО НАС

Лазерная гравировка на камне
Лазерне гравірування на камені

GRAD виробнича фірма, а також рекламне агентство (РА) в Харкові, орієнтоване на брендування сувенірів своя виробнича база. Компанія GRAD (Град) брендує ПОДАРУНКИ і СУВЕНІРИ (продаж) за допомогою технологій ЛАЗЕРНА ГРАВІРОВКА, УФдрук (ультрафіолетовий) і сублімаційний друк на металі і чашках, тиснення на шкірі і вінілі. Це основне. Ми виконуємо роботи в Харкові, а також відправляємо замовлення Новою поштою по Україні.

Сувеніри. Постійно в продажу подарунки і сувеніри із металу, на яких можна методом лазерного гравірування наносити подарункові написи: PARKER ручки, VICTORINOX ножі, ZIPPO запальнички, BergHoff термоса, термокружки, ложки, ручки, фляги Ці та інші сувеніри не на всі, звичайно, але на багато випадків у житті Ви можете вибрати у нас в магазині.

Лазерне гравірування написів, імен, текстів для одиничних замовлень в Харкові виконуються у ВАШІЙ ПРИСУТНОСТІ відразу. Разом з Вами ми робимо макет на комп’ютері, підбираємо шрифт, розташування і т. д.  Та гравіруємо. Як правило, весь процес займає 15 хв. Особливий напрямок маркування виробничих деталей для підприємств Харкова і України.

Гравірування клавіатур (русифікація) в Харкові також виконується в Вашій присутності 10 хв. Сюди ж входять і українські літери. Можна нанести іврит та ін. під замовлення.

Таблички, шильди. Виготовляємо різними технологіями лазерне гравірування, УФдрук, сублімаційний друк.

Оптові замовлення. Ми працюємо з рекламними агентствами, виробничими підприємствами та іншими кінцевими замовниками.

Замовлення OnLine. Для всіх Замовників України у вкладці МАГАЗИНзамовлення сувенірів з лазерним гравіруванням імені, тексту, логотипу і т.д.

Терміни. Всі замовлення виконуються протягом декількох днів. Ми приділяємо велику увагу швидкості і, обов’язково, якості робіт.

Фішки. Беремося за складні і незручні проекти.
Співпрацюємо з рекламними агентствами (РА).

Получите 100грн на гравировку в подарок!

Введите Ваш e-mail, и Вам будет отправлен промо-код на почту.