Замовити дзвінок

Залиште, будь ласка, дані для зворотного дзвінка

Бейдж металевий з магнітом

Бейдж металевий з магнітом (кріплення) – 50 грн. Виготовлення 1 день при невеликих тиражах або одиничних замовленнях. Доставка в інші населені пункти України Новою поштою. Низькі ціни (50грн) і можливість оперативно, необмежено дозамовляти від 1 штуки. Вартість при цьому не збільшується. Технологія нанесення зображення на бейджи – ультрафіолетовий (УФ) друк.
Колір металу для бейджа золото (світле і темне), срібло і білий. Фактура дзеркало, матовий і сатин.
Кріплення магніт. Такі бейджи з магнітами зручні в експлуатації не псують одяг, не відстовбурчуються і добре тримаються магніт на бейджі сильний.
Розміри. Типові розміри бейджика 70х20мм, 60х25мм, 75х 40мм. Розмір може бути будь-який, але потрібно не забувати, що метал тонкий. При неакуратному використанні можна погнути. Зазвичай жорсткістю для металевого бейджа служить сам магніт. Крім того, такі бейджики красиво і елегантно виглядають саме в невеликому розмірі.
Персоналізація. Як правило, ми виготовляємо під замовлення іменні бейджі. Це цілком виправдано вартість наших бейджів невисока, немає сенсу робити бейдж з віконцем. Він коштує більше. Крім того, новому співробітнику потім не дуже приємно носити вживане. Простіше оперативно замовити металевий бейдж на магніті з ім’ям.

Як правило  вказується не багато інформації Наприклад, лого, ім’я прізвище і посада для автоцентрів або лого + ім’я для офіціантів, продавців. Багато інформації на бейджиках для лікарів – лого, назва лікувального закладу, відділення, статус,  прізвище ім’япо батькові.

Бейдж металевий з магнітом ідеально підходить для готелів, ресторанів, кафе, офісних працівників, персоналу поліклінік, стоматологічних кабінетів, для виставок і навіть для дітей у перший клас.

Ми виготовляємо металеві бейджи вже багато років.

Часто задавані питання:

1. Чому магнітне кріплення краще?

Не дивлячись на те, що бейдж на магніті впаде, якщо ви сильно ним зачепитеся, його можна підняти і одягнути назад. Одяг при цьому не постраждає.

2. Магніт сильний?

Магніт відмінно тримає бейдж через піджак

3. Скільки коштує дозаказ одного бейджа?

Якщо ви у нас замовляли вже бейджи і у нас є макети, дозаказ коштує 50грн.

ІДЕЇ ПОДАРУНКІВ

Відео

Умови замовлення
Всі результати пошуку