Замовити дзвінок

Залиште, будь ласка, дані для зворотного дзвінка

ПРО НАС

Лазерная гравировка на камне

Рекламне агентство GRAD – (РА)
Виробнича фірма GRAD

Брендування сувенірів – нанесення логотипів – своя виробнича база. Свій склад ручок під гравірування. Маркування промислової продукції.
Рекламне агентство GRAD (ГРАД) брендує ПОДАРУНКИ і СУВЕНІРИ (продаж), промислові вироби за допомогою технологій ЛАЗЕРНА ГРАВІРОВКА, УФ-друк (ультрафіолетовий) і сублімаціонний друк на металі і чашках, тиснення на шкірі і вінілі. Ми виконуємо роботи в Харкові, а також відправляємо замовлення Новою поштою по Україні.

Постійно в продажу металеві ручки і сувеніри із металу, на яких можна методом лазерного гравірування наносити подарункові написи: PARKER ручки, VICTORINOX ножі, ZIPPO запальнички, BergHoff термоса, термокружки, ложки, ручки, фляги Ці та інші сувеніри не на всі, звичайно, але на багато випадків у житті Ви можете вибрати у нас в магазині.

Лазерне гравірування написів, імен, текстів для одиничних замовлень в Харкові виконуються у ВАШІЙ ПРИСУТНОСТІ відразу. Разом з Вами ми робимо макет на комп’ютері, підбираємо шрифт, розташування і т. д.  Та гравіруємо. Як правило, весь процес займає 15 хв. Особливий напрямок маркування виробничих деталей для підприємств Харкова і України.

Гравірування клавіатур (нанесення літер) в Харкові також виконується в Вашій присутності 10 хв. Можна нанести іврит та інші мовні розкладки під замовлення.

Таблички, шильди. Виготовляємо різними технологіями лазерне гравірування, УФдрук, сублімаційний друк.

Оптові замовлення. Ми працюємо з рекламними агентствами, виробничими підприємствами та іншими кінцевими замовниками.

Замовлення з сайта. Для всіх Замовників України у вкладці МАГАЗИНзамовлення сувенірів з лазерним гравіруванням імені, тексту, логотипу і т.д.

Терміни. Всі замовлення виконуються протягом декількох днів. Ми приділяємо велику увагу швидкості і, обов’язково, якості робіт.

Фішки. Беремося за складні і незручні проекти.
Співпрацюємо з рекламними агентствами (РА).

Відео

Всі результати пошуку