Замовити дзвінок

Залиште, будь ласка, дані для зворотного дзвінка

Металеві таблички, шильди

Металеві таблички та шильди – виготовлення в місті Харків. Замовити таблички з нержавіючої сталі і алюмінію. Вони мають широке застосування – маркувальні шильди для товарів, контейнерів, запчастин для збирання великогабаритних конструкцій, панелі приладів, інформаційні таблички на столах і дверях офіс та інше.

Ми використовуємо дві технології нанесення інформації на виготовлені металеві таблички і шильди, в залежності від умов їх експлуатації:

лазерне гравірування табличок і шильдів з нержавіючої сталі. Поверхня нержавіючої сталі може мати різну фактуру – дзеркало (глянець), сатин і напівмат. Такі таблички чудово зберігаються в агресивних або польових умовах експлуатації. Вони стійкі до корозії та подряпин, а також, завдяки гладкій поверхні, легко очищаються від бруду. Ця технологія підходить для вуличних табличок, панелей приладів і шильдів для обладнання.

УФ (ультрафіолетовий) друк на спеціальних якісних листах алюмінію або пластику. Алюміній може мати різний колір (золото, срібло) та фактуру (дзеркало, сатин, полумат). Такі таблички не стійкі до механічних ушкоджень та агресивного середовища, тому мають використовуватися в звичайних приміщеннях. Ця технологія підходить для офісних інформаційних табличок на столах, дверях або стінах, шильдів для товарів та панелей приладів, захищених склом. Багато варіантів ідентифікації великих подарунків, коли прямий спосіб брендування не підходить.

ІДЕЇ ПОДАРУНКІВ

Відео

Умови замовлення
Всі результати пошуку