Замовити дзвінок

Залиште, будь ласка, дані для зворотного дзвінка

Таблички, шильди

Таблички та шильди мають широке застосування – це інформаційні таблички на столах і дверях офісу, панелі приладів, маркувальні шильди для товарів, контейнерів, запчастин для збирання великогабаритних конструкцій та інше. Ми використовуємо дві технології виготовлення табличок і шильдів, в залежності від умов їх експлуатації.

Перша технологія – це лазерне гравірування табличок і шильдів з нержавіючої сталі. Поверхня нержавіючої сталі може мати різну фактуру – дзеркало (глянець), сатин і напівмат. Такі таблички чудово зберігаються в агресивних або польових умовах експлуатації. Вони стійкі до корозії та подряпин, а також, завдяки гладкій поверхні, легко очищаються від бруду. Ця технологія підходить для вуличних табличок, панелей приладів і шильдів для обладнання.

Друга технологія – це УФ (ультрафіолетовий) друк на спеціальних якісних листах алюмінію або пластику. Алюміній може мати різний колір (золото, срібло) та фактуру (дзеркало, сатин, полумат). Такі таблички не стійкі до механічних ушкоджень та агресивного середовища, тому мають використовуватися в звичайних приміщеннях. Ця технологія підходить для офісних інформаційних табличок на столах, дверях або стінах, шильдів для товарів та панелей приладів, захищених склом. Багато варіантів ідентифікації великих подарунків, коли прямий спосіб брендування не підходить.

ІДЕЇ ПОДАРУНКІВ

Відео

Умови замовлення
Всі результати пошуку